UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Окупанти "подарували" під забудову третину лісів Севастополя

В окупованому Севастополі "влада" передала в оренду більше трьох тисяч гектарів лісу, заповідників і пляжів у власність бізнесменів, які займаються полюванням

Окупанти "подарували" під забудову трети…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

ТОВ "Орлинівське мисливське господарство", яке за користування величезною територією буде платити всього 270 руб. на рік, отримало землю без конкурсу.

"Лісові ділянки загальною площею 3800 га простягаються від мису Айя до сіл Гончарне і Резервне, і далі - майже до Бочки смерті в Балаклаві, захоплюючи весь берег моря, від Золотого пляжу до Загубленого світу", - стверджують експерти.

На "подарованій" території знаходяться майже 10% всіх лісових насаджень в Севастополі. Після передачі землі окупанти, швидше за все, дозволять побудувати на території мисливське містечко.

Займатися полюванням в лісах компанії дозволили ще до окупації (якщо враховувати і цю територію, то у Севастополя "забрали" 30% всіх лісових насаджень), при цьому, про комерційну складову тоді не йшлося.

"Зараз на території мисливського вольєра бурять діри під стовпи, розгороджують його, риють нові водойми. Через це в джерелах заказника "Мис Айя" зникає вода. А ще в ландшафтних заказниках "Мис Айя" і "Байдарський" хочуть розорати поля під буряк і топінамбур. Овочі потрібні орендарю для підгодівлі тварин, яких потім будуть відстрілювати", - розповідають експерти.

Через передачу землі і будівництво на ній мисливського містечка севастопольцям доведеться платити за вхід в ліс або боятися, що їх можуть підстрелити.

Нагадаємо, що окупанти нищать та продають червонокнижні дерева, що росли вздовж майбутньої траси "Таврида".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook