Окупанти почали ліпити залізничну автоматику на путінський міст

Робітники почали установку залізничної автоматики на Кримському мосту

Окупанти почали ліпити залізничну автома…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на інфоцентр "Кримський міст".

Будівельники почали встановлювати на Кримському мосту системи автоматичного контролю і управління рухом поїздів. "Пристрої сигналізації, централізації і блокування (СЦБ) забезпечать умови для комфортного і безпечного руху поїздів. Автоматика моста буде комунікувати з автоматикою станцій і локомотивів, які за сигналом зможуть знизити або збільшити швидкість, виконати гальмування", - розповів провідний інженер-проектувальник компанії "СГМ-Міст" Сергій Писарєв.

В інфоцентрі розповіли, що спеціальні пристрої моніторитимуть стан шляхів і складів, які перетинають Керченську протоку, і передавати інформацію в кабіни локомотивів і на станції Тамань-Пасажирська і Керч-Південна.

Це дозволить машиністам, диспетчерам і службі експлуатації координувати потоки, швидкість і інтервал між потягами. Згідно з проектними даними, міст зможе працювати в режимі, близькому по інтервалу руху до метрополітену: від 2,5 хвилин для пасажирських і від 4,1 хвилини - для вантажних складів.

Розрахункова швидкість - 120 і 80 км/год. Зараз на залізниці встановлюють кабелі і шляхові ящики з обладнанням для СЦБ. Також виконується комплекс робіт по баластуванню щебенем, рихтуванню і встановленню верхньої будови колії, формуються контррейки. Також робітники продовжують монтаж стійок освітлення і шумозахисних екранів.

Нагадаємо, що у мережі показали фото геть порожнього Кримського моста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook