Окупанти під прикриттям реставрації знищують Ханський палац

В окупованому Криму під виглядом реставрації знищується Ханський палац в Бахчисараї

Окупанти під прикриттям реставрації знищ…

"Реставраційні роботи", які окупанти проводять у Ханському палаці в Бахчисараї, знищують цей пам'ятник архітектури світового значення,  заявив міністр культури України Євген Нищук на телеканалі ATR, передає Depo.Крим.

"Це знищення пам'ятки світового значення. Це не обговорюється. У нас були фотографії, інформація про ці злочини ... Це яскравий приклад того, як під виглядом так званої реставрації знищується автентичність цієї пам'ятки", - сказав Нищук.

Він зазначив, що Україна сподівається, що Моніторингова місія ЮНЕСКО незабаром відвідає Ханський палац і зупинить руйнування цього пам'ятника. За попередніми даними, це відбудеться навесні. Нищук додав, що важливо, аби міжнародні експерти побачили, що саме окупанти роблять з Ханським палацом.

"Для нас важливо, щоб наразі ці фахівці, які поїхали на цей об'єкт, побачили, що насправді відбувається. Побачили, що замість автентичних балок дерев'яних, які датуються 17-18 століттям, ставляться металево-бетонні конструкції", - сказав міністр.

Нагадаємо, що російські фірми, які проводять так звані протиаварійні роботи в Ханському палаці в Бахчисараї, знищують автентичність історичної пам'ятки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook