Окупанти не пускають бензовози на свій "недоміст" у Криму

Бензовозам не дозволили проїзд Кримським мостом

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "РБК".

Незважаючи на запуск руху великих вантажівок по Кримському мосту, по ньому до цих пір не можна поставляти на півострів бензин. У Криму немає систем огляду, а вантажівки з нафтопродуктами не отримали спецдозволу від Ространснагляду.

Про це повідомило джерело, близьке до одного з профільних відомств, і підтвердили власник мережі АЗС ТЕС в Криму Сергій Бейм і аналітик компанії "Алгоритм Паливний інтегратор" (поставляє нафтопродукти в окупований Крим) Віктор Костюков.

За словами Костюкова, з 1 жовтня російське Міністерство транспорту видало дозвіл на проїзд великовантажного транспорту по Кримському мосту, але бензовози в цей дозвіл не потрапили. "Закритий проїзд вантажівок з будь-якими нафтопродуктами, оскільки вони вважаються небезпечними вантажами, є затримка з видачею спеціальних дозволів на їх перевезення", - додає він.

Але, але за словами Костюкова, колапсу через недопоставки палива в Криму немає. Постачальники користуються поромною переправою морем, як до введення в дію моста, і чекають отримання дозволів, пояснює він.

Нагадаємо, що на другий день після відкриття для великогабаритного транспорту Кримський міст окупантів знову став порожнім.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим