Окупанти надумали обійти санкції стосовно кримських IP-адрес

У Мінкомзв'язку на Росії думають про віртуальне перенесення кримських IP-адрес в інший регіон, щоб обійти санкції, введені відносно окупованого ними півострова

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

"Треба подивитися, може, дійсно всім операторам варто зареєструвати так звані нові автономні системи (система маршрутизації, що забезпечує доступ до мережі, яка визначає IP-адресу і показує місце розташування абонента), - заявив на прес-конференції керівник відомства Микола Никифоров. - Давайте подивимося, як зробити так".

Кримські IP-адреси як українські, на них також поширюються санкції, що забороняютьзахідним компаніям надавати платні послуги населенню Криму, обмежується доступ до ряду сервісів, наприклад, Google Play і низки інших.

Крим пов'язаний з державою-агресором двома волоконно-оптичними лініями зв'язку (ВОЛЗ) загальною пропускною спроможністю 12 терабайт. Перша (потужністю 8 терабайт) була прокладена по дну Керченської протоки і запущена в експлуатацію в квітні 2014 року. Друга ВОЛЗ - резервна - була запущена в експлуатацію на початку липня 2017 року. Її пропускна здатність складає 4 терабіта.

Українські лінії зв'язку були демонтовані влітку минулого року.

Нагадаємо, що ЄС ще на півроку продовжив санкції проти Росії за анексію Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #санкції