Окупанти на пенсії вмить отримують житло в Криму, - Джемілєв

В окупованому Криму переселенців з Росії забезпечують роботою і місцем в навчальних закладах в першу чергу

При цьому у жителів півострова з цим проблеми, заявив в інтерв'ю телеканалу "Прямий" уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, передає Depo.Крим.

Таким чином Росія стимулює своїх військових пенсіонерів жити в окупованому Криму. "Нещодавно нам в руки потрапив так званий сертифікат. Він видається російською владою пенсіонерам, військовим пенсіонерам, співробітникам ФСБ, які пропрацювали десять років. Вони, відповідно до цього сертифікату, в будь-якій точці Росії мають право претендувати на житло ... У багатьох місцях отримати житло з цим сертифікатом досить проблематично. Але в Криму - майже моментально. От таке от стимулювання ", - сказав він.

За словами уповноваженого, різне ставлення у окупантів і до тих, хто влаштовується на роботу або намагається віддати дитину в дитсадок. "Скажімо, мешканці Криму, щоб влаштувати свою дитину в дитсадок, з моменту народження чекають черги п'ять - вісім років. А ось переселенцям - в першу чергу. Те ж саме в навчальних закладах та у влаштуванні на роботу. Тобто виділяються кошти на це" , - зазначив Джемілєв.

Він підкреслив, що на півострів їдуть переважно з Бурятії і з Далекого Сходу Росії. "Я б зрозумів, з Москви або з Санкт-Петербурга, де перенаселені, Московська область. Але ж ні. Головне завдання - аби заповнити Крим якомога більшою кількістю своїх людей", - заявив Джемілєв.

Нагадаємо, що окупанти створюють штучні черги на адмінмежі з Кримом і підтягують туди військових.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #ФСБ