ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Окупанти можуть віддати кримську "Массандру" у приватні руки

Генеральний директор винзаводу "Массандра" Яніна Павленко допустила приватизацію виноробного "державного" підприємства, але не в короткостроковій перспективі

Depo.
11 червня 2018 10:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на ТАСС.

"Про приватизацію не йшлося. І ще не було ніяких на цю тему ні розмов, ні документів. Я думаю, що якщо це і перспектива, то не короткочасна. Все залежить від рішення уряду", - розповіла Павленко.

За словами Павленко, в даний час "Массандра" "своїми фінансовими результатами доводить, що держава в особі управління справами президента є дуже ефективним власником підприємства".

"Практично близько 1 млрд рублів на рік ми сплачуємо податків і зборів", - уточнила гендиректор.

Раніше в Криму було "акціоноване" віджате окупантами підприємство "Завод шампанських вин "Новий світ", після чого акції заводу продали інвестору за 1,5 млрд рублів. Покупцем стала компанія з Санкт-Петербурга ТОВ "Південний проект", заснована банком "Росія".

Також повідомлялося, що "влада" Криму включила два державних виноробних підприємства - "Сімферопольський виноробний завод" і "Крим-Вино" - в план приватизації на 2018 рік. За словами експертів, приватизація виноробних підприємств, крім можливості проведення їх модернізації за рахунок інвестора, дозволяє відійти від контрактної системи закупівель по 44-ФЗ, щоб заводи могли без обмежень купувати все необхідне для свого розвитку.

У господарстві "Массандри" налічується близько 4 тис. га виноградників.

Нагадаємо, що окупанти віддали чотири санаторії в Криму дружині путінського речника.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим