Окупанти мають самі вирішувати проблему посухи, – представник президента в АРК

Господарські питання на території АР Крим держава-окупант – Росія — має вирішувати сама, а "сезонні" питання, в тому числі й про воду для Криму, перестануть виникати, коли відповідні структури розроблять стратегію деокупації півострова

Про заявив це постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич, передає Depo.Крим з посиланням на "Укрінформ". 

Таку заяву він зробив під час дискусії "Крим: бачення майбутнього", що відбулася у Херсоні у межах культурно-соціального проєкту "Кримський дім об’єднує серця", відповідаючи про скандальні заяви, що з’являються час від часу, щодо повернення дніпровської води для Криму. "Держава-окупант повинна розв'язувати питання, що стосуються господарської діяльності на окупованій території, самотужки. Державу-окупанта ми в Крим не запрошували", - зазначив Кориневич.

У свою чергу перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі підкреслив, що державним органом, який визначає державну політику відносно окупованих територій, є Міністерство з питань тимчасово окупованих територій.

Тому питання "стосовно води – не води, електроенергії – не електроенергії і так далі" для Криму мають декларувати функціонери міністерства, яке відповідає за цей блок питань, а не люди, що жодного відношення не мають до цієї проблеми, зазначив Куркчі.

Нагадаємо, що подав у відставку перший заступник постійного представника президента в АРК.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим