Окупанти лишили ялтинський зоопарк без м’яса

Ветеринари заарештували після планової перевірки в ялтинському зоопарку "Казка" 3,5 тонни курячого м'яса - місячний запас

Про це "ТАРС" повідомив директор зоопарку Олег Зубков, передає кореспондент Depo.Кіровоград.

"Вчора була перевірка. Ми знали про неї, підготувалися, було закуплено сертифіковане м'ясо, поклали в холодильник, все красиво... А ветеринари сказали, що вони не можуть ідентифікувати і підтвердити, що це м'ясо прийшло з цієї птахофабрики, і заарештували 3,5 тонни. Це був місячний запас", - сказав він.

За словами Зубкова, холодильники опечатані. Фахівці зоопарку шукають постачальника, щоб оперативно купити новий корм. Збиток директор оцінив приблизно в півмільйона рублів.

Голова державного комітету ветеринарії Криму Валерій Іванов не підтвердив і не спростував цю інформацію. При цьому він зазначив, що в зоопарку раніше проводилася перевірка, в ході якої "було висунуто кілька пунктів для виконання".

"Була перевірка, було висунуто кілька пунктів для виконання, зараз (інспектори комітету) вийшли на перевірку виконання припису", - сказав Іванов, додавши, що зараз інспектори фіксують виявлені порушення, після чого будуть прийняті відповідні рішення.

Це не перший конфлікт між власником кримських зоопарків і ветеринарним комітетом. Взимку в "Казці" померли кілька бенгальських тигренят: Зубков наполягав на вині влади через проблеми з забезпеченням генераторами в період блекаута, а профільний комітет поклав відповідальність на керівництво зоопарку. Після цього конфлікту Іванов навіть звернувся до суду з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації і вимагав стягнути з Зубкова компенсацію в 2 млн рублів за моральну шкоду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook