Окупанти Криму зібралися "перектроїти" вигляд міст півострова

У Криму обіцяють реалізувати проект зі створення "нового вигляду" міст

Про це повідомила "головна" архітекторка окупованого Криму Ірина Соловйова, передає Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

"Ми використовуємо всі ресурси, щоб створити концепцію нового вигляду. З нами працюють інститути по створенню таких концепцій. Насамперед, ми повинні зберегти всі існуючі історичні та архітектурні пам'ятки, які знаходяться у всіх містах і поселеннях Криму.

Це підстава для того, щоб потім формувати новий архітектурний вигляд Криму", - зазначила вона.

За словами Соловйової, пілотним проектом стане центр Сімферополя. "По-перше, буде зафіксовано те, що ми на сьогодні маємо: це жахливий стан з рекламою, вимагає втручання стан фасадів, пішохідних зон уздовж вуличної дорожньої мережі, стан набережної Салгіра, скверів і парків, вулична, адресна навігація, наявність споруд для маломобільних груп населення", - пояснила "головний" архітектор Криму.

Соловйова підкреслила, що підсумком проведеної роботи має стати "загальний новий вигляд сприйняття вулиць, скверів, парків, пішохідних зон". "Це підсвічування будівель, художнє, святкове оформлення міст, вирішення проблеми відсутності або нестачі паркувальних місць. Всі ці моменти будуть відпрацьовані в цій концепції. Це зовнішній вигляд історичної частини міста, яка буде відтворена за наявними документами, що збереглися, щоб їх (будівель в історичній частині міста - ред.) зовнішній вигляд не змінився", - уточнила вона.

"Головний" архітектор зазначила, що пілотний проект заплановано підготувати до літа 2019 року. "Він буде проаналізовано на містобудівній раді Криму і потім запущений по всіх містах", - додала Соловйова.

Нагадаємо, що в окупованому Криму зруйнувалась антична пам'ятка архітектури.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook