Окупанти Криму визнали екстремістською вишиванку та вірші української активістки

Вишиванка та вірші українською - для Росії це екстремізм: ФСБ в окупованому Сімферополі обшукала оселю активістки Українського культурного центру Ольги Павленко

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на ТСН.

Її разом з донькою Аліною, яка зараз за межами окупованому півострова, звинуватили у "зв'язках з "Правим сектором". ФСБ вимагає від Ольги, щоби вона умовила доньку повернутись до Криму. Як докази причетності до тероризму у Павленків вилучили електронні носії, зошити з віршами та записи українських пісень. Ольгу Павленко допитали.

"В мене було вилучено зошити з віршами, пісні там були якісь записані. Вони знайшли там, як вони сказали, щось точно екстремістського характеру. Трохи познущались з моєї вишиванки, яку вони побачили і сказали, що колись то був звичайний одяг українців, а зараз з нього зробили екстремістську символіку. На моє запитання, хто зробив, вони сказали, що ситуація", - зазначила Ольга Павленко.

Окупаційні силовики вже не вперше переслідують активістів Українського культурного центру в Криму. Деяким з них довелось залишити анексований півострів. Павленки також планували виїхати. Обшукувати їх прийшли, коли сім'я вже спакувала валізи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим