Окупанти Криму віддають "віджатий" Лівадійський палац у приватні руки

При цьому покупець зможе навіть забудувати територію одного з кращих санаторіїв у Криму

  • Крим
  • 12 листопада 2018 14:15

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

Останні топові санаторії Криму йдуть в приватні руки. Один з них - "Лівадія" продають разом з будівлями Лівадійського палацу (стартова ціна лота - 396 млн рублів). Покупець зможе робити з ним все, що заманеться.

Санаторій був одним з флагманів радянської кардіології, частина його приміщень розташована в будівлях Лівадійського палацу.

Продається не тільки низка земельних ділянок площею понад 26 000 квадратних метрів, а й все майно. Корпуси, котельні, водолікарня, бюсти Леніна і дефібрилятори, 113 телевізорів - все це окупантам Криму не потрібно.

На території є три об'єкти культурної спадщини регіонального значення: "Пральня з кімнатою для праски, початок ХХ століття", "Малий службовий будинок, початок ХХ століття", "Будинок світський, ХIХ століття". Їх продають теж.

Покупець має право розпоряджатися купленим майном як йому заманеться. Обмеження стосуються лише об'єктів культурної спадщини, на які накладаються охоронні зобов'язання.

"Лівадія" не була нікому не потрібним активом. У 2014 році її швиденько "віджали" та передали на "баланс" ГУП "Сонячна Таврика". Перший час санаторій "Лівадія" працював, як і раніше, путівки швидко розкуповували.

Оздоровлення та реабілітація в "Лівадії" дозволяли багатьом повернутися до повноцінного життя після інфарктів та інсультів. Джерела в адміністрації Ялти повідомили, що "Лівадію" хотіли викупити за 150 млн рублів клієнти чиновників з "Радміну". Але щось завадило, і угоду не підписали.

Нагадаємо, що кримську базу "Чорноморця" ніяк не можуть продати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook