Окупанти пообіцяли кримчанам "дешеві" стіни

Маріонетковий "глава" Криму Сергій Аксьонов заявив, що в окупованому Криму запустили проект з будівництва житла економічного класу

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "КІА".

Але до обіцяного окупантами раю поки що далеко: вони не можуть забезпечити громадян доступним житлом. "Обсяг виконаних будівельних робіт в минулому році збільшився в порівнянні з 2016-м більш ніж в п'ять разів - майже до 47,5 млрд рублів. Але треба розуміти, що це зростання пов'язане, перш за все, з реалізацією масштабних інфраструктурних проектів, з бюджетними інвестиціями. Успіхи в будівництві доступного житла поки дуже скромні", - сказав Аксьонов.

За його словами, за час реалізації в Криму програми "Житло для російської родини" укладено 600 договорів участі в пайовому будівництві. В рамках програми ведеться будівництво житлового комплексу на 25 тисяч квадратних метрів в Євпаторії. В Алушті будується 10 тисяч квадратних метрів.

"У цьому році в Криму запущено новий проект по будівництву житла економічного класу. Головні цілі проекту - підтримка категорій громадян, які потребують поліпшення житлових умов і мають на це право, збільшення обсягів житлового будівництва, підвищення доступності житла", - повідомив Аксьонов.

Він також поінформував, що право на придбання житла економічного класу мають 20 категорій громадян, які потребують поліпшення житлових умов. "Це багатодітні та молоді сім'ї, співробітники державних і муніципальних установ охорони здоров'я, освіти, культури, соціального захисту, фізкультури і спорту. У список учасників програми включено більше 400 сімей. Вартість одного квадратного метра загальної площі житла економічного класу не перевищує 80% ринкової вартості", - сказав самопроголошений "глава".

У рамках програми, за його словами, будуються два 108-квартирних житлових будинки. Перший з них планується здати в експлуатацію в серпні цього року: "Будівництво ще трьох аналогічних будинків почнеться найближчим часом".

Нагадаємо, що окупанти обіцяли житло бойовикам так званої "Л-ДНР".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook