Окупанти Криму готуються до "навали" туристів на Новий рік

На новорічні та різдвяні свята окупаційна влада чекає в Криму не менше 90 тисяч туристів

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Kafanews.

Так званому Мінтуризму навіть привидівся рекорд: там зазначають, що минулого разу зустрічати Новий рік до Криму приїхали більше 87 тисяч осіб, що в більш ніж в два рази перевищило прогноз.

У Мінтуризму повідомили, на даний момент рівень резервування колективних засобів розміщення на високий зимовий сезон 2017-2018 року становить 47,8% від місць розміщення, які працюють взимку. "За значущістю для кримського туристичного бізнесу цей час можна порівняти з більш тривалим пляжним сезоном", - підкреслили у відомстві, зазначивши, що в окупованому Криму більше 265 санаторно-курортних і готельних організацій працюють цілий рік.

Середня вартість розміщення становить від 1180 до 3500 рублів з людини (включає проживання, харчування, базове лікування, анімаційні програми, відвідування басейну та інші послуги). Крім традиційних СПА та оздоровчих програм, всі підприємства готують програми розваг. Наприклад, є можливість зустріти Новий рік в печерах Криму або знаменитих кримських винних підвалах.

Нагадаємо, що прогнози дуже завищені, оскільки у Криму високі ціни на продукти до новорічного столу, а "дружній народ" з сусідньої країни взагалі не виявив бажання відчути якість кримського сервісу на свята.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #Новий рік