Окупанти хваляться "запуском" скандальних турбін Сіменс у Криму

Другі блоки нових ТЕС в Сімферополі і Севастополі з кільканадцятої спроби все ж підключили до мережі

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Kafanews.

Другий блок Сімферопольської ТЕС виведений на номінальну потужність, обидва блоки електростанції працюють на повну потужність, зазначають в прес-службі держкорпорації "Ростех". Другий блок Севастопольської ТЕС також почав подавати енергію в мережу.

За даними окупантів, перші блоки (по 235 МВт кожний) Таврійської ТЕС в Сімферополі і Балаклавської ТЕС в Севастополі увімкнули в кінці вересня 2018 року в режимі пусконалагодження. Тобто працюють вони лише у тестовому режимі.

Турбіни виготовлялися на спільному підприємстві Siemens (65% в СП) і російських "Силових машин" (35%) - ТОВ "Сіменс технології газових турбін" в Ленінградській області на Росії.

Нагадаємо, що перші енергоблоки обох станцій повинні були запустити 1 вересня 2018 року, проте їх "запустили" з запізненням на місяць. Першу чергу мають намір здати до кінця року.

Спочатку Таврійську і Балаклавську ТЕС планували запустити до березня 2018 року, потім терміни перенесли на червень. Затримки пов'язували з поставкою турбін Siemens і дією антиросійських санкцій за анексію Криму.

Тим часом німецька прокуратура взялася за працівників Siemens.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим