Окупанти хваляться, що запустили перші блоки двох ТЕС в Криму

Це має забезпечити окупований півострів додатковими 500 МВт потужності

Перші блоки нових електростанцій в Криму - "Таврійської" в Сімферополі і "Балаклавської" в Севастополі - запущені в роботу в понеділок, повідомив заступник міністра енергетики Росії Андрій Черезов на нараді у Сімферополі, передає Depo.Крим з посиланням на "Інтерфакс".

"Сьогодні вночі станція "Таврійська "запущена першою: перший блок зараз вже працює в мережі на повну потужність. О восьмій ранку закінчений пуск блоку на "Балаклавській". 500 МВт потужності зараз Крим плюсом має, крім того, що передається по Енергомосту", - сказав Черезов.

За його словами, "має бути досить серйозна робота, пов'язана з остаточним введенням в експлуатацію" перших блоків станцій, ведуться перевірочні заходи для отримання дозволів на їх запуск. "Думаю, протягом місяця ці питання разом з Ростехнаглядом і власниками вирішимо", - заявив заступник міністра.

Як повідомлялося раніше, будівництво обох станцій веде ТОВ "ВО" Технопромекспорт" (входить в держкорпорацію" Ростех "), їхня потужність складе по 470 МВт кожна.

Очікувалося, що перші енергоблоки ТЕС будуть введені в експлуатацію в кінці травня 2018 року.

Уряд Росії в червні затвердив перенесення термінів введення в експлуатацію перших черг двох станцій на осінь.

Введення в експлуатацію другої черги ТЕС в Севастополі було намічене на 1 жовтня, ТЕС в Сімферополі - на 1 листопада. Міненерго поки не повідомило, чи змінилися ці терміни.

Нагадаємо, що за зрив термінів будівництва підрядникам загрожували штрафи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим