Окупанти хочуть перетворити на "зону" прибережну територію водосховищ Криму

Так звана влада хоче огородити парканами всі водосховища в Криму

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Стометрову зону навколо питних водосховищ в Криму "захистять" залізними парканами. Окупанти називають це "санітарною територією" і першою вона з'явиться на Сімферопольському водосховищі.

"У нас реалізується програма антитерористичної захищеності гідротехнічних споруд. В цьому році ми повинні по периметру Сімферопольського водосховища обгородити 100 метрову санітарну зону парканом, і така робота триватиме на всіх питних водосховищах", - повідомив голова "Держкомводгоспу" Ігор Вайль.

Крім того, територію охороняють фахівці відомства, які посилюють патрулювання у вихідні та святкові дні.
"Наші штатні співробітники забезпечені двома засобами зв'язку, кнопками екстреного виклику, а також кожні дві години в штатному режимі виходять на зв'язок диспетчерські служби. У свята і вихідні ми підсилюємо охорону гідротехнічних споруд.

Чергові бригади з технікою перебувають напоготові в цілодобовому режимі. Сьогодні ми володіємо всією технікою, яка необхідна для проведення таких робіт", - додав Вайль.

Нагадаємо, що до кінця квітня на всіх автовокзалах окупованого Криму з'являться залізні ґрати та введуть пропускний режим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим