Окупанти хочуть переселити до Криму 1,5 тисячі російських німців

Поплічники окупантів у Криму хваляться, що їм стали надходити звернення російських німців, які бажають повернутися на анексований півострів

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Події Криму".

Таку заяву зробив на прес-конференції голова "Національно-культурної автономії німців Криму", заступник голови комітету з питань міжнаціональних відносин "держради" Криму Юрій Гемпель.

За словами Гемпеля, російські німці, які проживають в Киргизії, Казахстані та Німеччині, просять надати підтримку для їх повернення на півострів і облаштування там.

"Наприкінці минулого року Національно-культурна автономія німців Криму отримала близько півтори тисячі подібних звернень, з них 600 - це звернення від німців, які проживають в Німеччині", - уточнив Гемпель.

Він підкреслив, що німці хочуть повернутися до Криму через "російський менталітет" і "руйнування християнських цінностей на Заході".

За словами Гемпеля, на рік приблизно 10-12 сімей російських німців переїжджають в Росію на постійне місце проживання з Німеччини.

Нагадаємо, що 21 квітня 2014 року президент Росії Володимир Путін підписав Указ "Про заходи щодо реабілітації вірменського, болгарського, грецького, італійського, кримсько-татарського та німецького народів і державну підтримку їх відродження і розвитку".

Але кримським татарам окупанти надають своєрідну "підтримку" та постійно чинять на них тиск через небажання підкоритися так званій владі півострова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим