На будівництво ділянки "Тавриди" окупанти хочуть додаткових 14 млрд рублів

"Уряд" Севастополя має намір обґрунтувати фінансування будівництва ще однієї ділянки траси "Таврида" за 14 млрд рублів

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новий Севастополь".

"1 грудня підписано контракт на реконструкцію регіональної автодороги Севастополь - порт Камишова бухта протяжністю 6,7 км і вартістю запланованих робіт в сумі 1,7 млрд рублів. Термін введення об'єкта - 2019 рік", - сказав журналістам директор "департаменту" транспорту і дорожньо-транспортної інфраструктури Ігор Тітов.

Він також повідомив про те, що "наприкінці минулого місяця підписаний контракт на 13,3 кілометрів сьомої, севастопольської, ділянки автотраси "Таврида". "Вартість об'єкта - 14,3 млрд рублів з терміном введення - 2020 рік", - пояснив Тітов.

При цьому він зазначив, що уряд Севастополя вважає, що сьома ділянка "Тавриди" не має свого логічного завершення через те, що не забезпечує плавний перерозподіл потоків руху по дорогах Севастополя.

"Тому в даний момент за рахунок міського бюджету ведеться розробка фінансово-економічного обґрунтування будівництва восьмого етапу траси "Таврида", який завершиться на Ялтинському кільці", - уточнив Тітов.

Він повідомив, що розробляються три варіанти трасування: реконструкція або часткова реконструкція існуючої дороги, а також будівництво нової автодороги. "На розробку техніко-економічного обґрунтування восьмої ділянки передбачені 15 млн рублів. Орієнтовна вартість проекту - 13,8 млрд рублів", - підсумував Титов.

Нагадаємо, що окупанти Криму у 2017 році вилучили понад 1 тисячу земельних ділянок для будівництва автотраси "Таврида".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook