Окупанти готують "Винний парк" під Ялтою

Головдержекспертиза Росії дала позитивний висновок щодо проекту будівництва в Ялті розважального комплексу "Винний парк"

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на прес-службу відомства.

Проект передбачає будівництво приміщення площею 16 160 квадратних метрів з одним надземним і чотирма підземними поверхами. Комплекс міститиме виноробню, сироварню, дегустаційні зали, ресторан, клуб, магазин, конференц-зал. Надземна частина матиме форму кільця усередині якого буде невелике штучне озеро, а також 50-метрова оглядова вежа.

Повідомляється, що метою створення "Винного парку" є популяризація культури споживання вина в контексті здорового способу життя. Відвідувачі комплексу зможуть побачити всі етапи виробництва вина - від моменту вирощування і збору винограду, до розливу в пляшки.

На території парку також планують вирощувати свої виноградники, з яких збиратимуть плоди червоних сортів. Передбачається, що "Винний парк" зможе випускати до 10 100 декалітрів (134 500 пляшок об'ємом 0,75 літра) витриманого і столового червоного вина в рік. Також в комплексі будуть працювати сироварні цеху, які будуть виробляти в день до 200 кг м'якого сиру.

Будівництво комплексу орієнтовно триватиме 18 місяців. Водночас дату початку виконання роботі не повідомляють.

Нагадаємо, окупанти продали кримський винний завод "Новий світ" другу Путіна за 1,5 млрд рублів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим