Окупанти готують для кримчан морські тури до Сирії

Окупанти готують пряме судноплавне сполучення між Кримом і охопленою кровопролитною війною Сирією

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Угоду про це плають підписати на майбутньому IV Ялтинському "міжнародному" економічному форумі. Про це повідомив співголова Загальноросійської громадської організації "Ділова Росія" і Оргкомітету ЯМЕФ Андрій Назаров на прес-конференції в форматі відеомосту Москва - Сімферополь.

За словами Назарова, це питання в тому числі буде обговорюватися в рамках ЯМЕФ на конференції, присвяченій "економічній перебудові повоєнної Сирії".

"Ми домовилися, що до Ялтинського форуму підготуємо низку таких напрацювань і зробимо перші юридичні кроки у вигляді угоди, яка покладе початок цьому процесу. Підготуємо документ, який дасть нам основу для початку таких дій", - зазначив співголова Оргкомітету форуму.

У свою чергу заступник голови так званої Ради міністрів Криму - постійний представник при президенті Росії Георгій Мурадов підкреслив, що окупований Крим і Сирію зблизили "західні санкції".

"Крим - географічно найближчий до Сирії регіон. Вибудовування стабільних зв'язків у сфері морського судноплавства, а згодом і пасажирських зв'язків - це дуже перспективний напрямок. Якщо ми налагодимо прямий трафік з морського судноплавства, це буде один з великих позитивів, які зможуть поповнювати бюджети Криму та Сирії", - переконаний Мурадов.

Андрій Назаров додав, що до складу сирійської делегації на IV Ялтинському "міжнародному" економічному форумі увійдуть близько 100 чоловік.

Нагадаємо, що росіяни знехтували Кримом заради Кубані на 8 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #Сирія