Окупанти гадають чи дати кримським фермерам гроші за втрачений через викиди в Армянську врожай

Фермери з Армянська в анексованому Криму просять "владу" компенсувати втрачений через хімічні викиди на заводі "Кримський титан" врожай

Про це повідомили у прес-службі підконтрольного Кремлю кримського парламенту, передає Depo.Крим з посиланням на "QHA".

Відзначається, що кримські "депутати" відвідали Армянськ після екологічної катастрофи і провели у місті низку зустрічей.

"Про максимальне сприяння в отриманні компенсації за втрату врожаю унаслідок викидів шкідливих хімічних речовин у повітря голову "комітету" з аграрної політики, екології та природних ресурсів Ігоря Буданова попросили на зустрічі фермери і сільгосптоваровиробники Армянська", - розповіли у прес-службі.

Буданов зазначив, що невідомо, про яку суму компенсації може йтися. За його словами, це питання обговорюють з "міністром сільського господарства" Криму.

"Вони мають обґрунтувати ці пропозиції і запропонувати вирішення питання керівництву Криму. Фермери тільки звернулися до нас зі своїм проханням, і зараз не можна точно сказати, про яку суму може йтися, коли така компенсація, у разі схвалення рішення, буде виплачена фермерам і яким чином", цитує "посадовця" прес-служба.

Нагадаємо, що після повернення до отруєного Армянська діти знову почали хворіти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook