Окупанти етапують до Криму фігуранта справи "кримських диверсантів" Дмитра Штиблікова

Дмитра Штиблікова етапують з Омської колонії №6 до окупованого Криму

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Фейсбук" журналіста Антона Наумлюка.

Штибліков є обвинуваченим в так званій справі "українських диверсантів". До Криму його перевозять для участі в судовому засіданні щодо Олексія Бессарабова і Володимира Дудки.

Усіх трьох звинувачують в нібито підготовці "диверсій" на території півострова.

Нагадаємо, у серпні поточного року Штиблікова перевели до одиночної камери у російському Омську.

Довідка. 9 листопада 2016 року в анексованому Криму затримали Дмитра Штиблікова, Олексія Бессарабова і Володимира Дудку, яких підконтрольні Москві кримські силовики назвали членами "диверсійно-терористичної групи головного управління розвідки Міністерства оборони України".

Підконтрольний Кремлю Ленінський районний суд Севастополя пізніше заарештував затриманих. Після цього термін утримання під вартою щодо Штиблікова, Бессарабова і Дудки продовжували кілька разів.

Севастопольський міський суд 16 листопада 2017 року засудив Дмитра Штиблікова до 5 років колонії суворого режиму і до штрафу в 200 тисяч рублів (95 тисяч гривень).

Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов до 2014 року працювали військовими експертами в центрі "Номос". Володимир Дудка – капітан 2-го рангу запасу, в минулому – капітан корабля радіоелектронної розвідки.

У Службі безпеки України заявляли, що затримані в Криму громадяни України не є ані співробітниками служби, ані контактними особами з боку СБУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим