UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Окупанти дали підвищення прокуророві Севастополя, який зрадив Україні

У російській Республіці Адигея представили нового прокурора окупованого Севастополя Марка Большедворського, у свою чергу екс-прокурор Севастополя Ігор Шевченко очолив адигейське наглядове відомство

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

У липні підконтрольний Кремлю парламент Севастополя погодив призначення новим прокурором міста Марка Большедворського з Республіки Адигея. Однак до останнього часу цей пост продовжував займати Ігор Шевченко.

Ігор Шевченко працював в українському Севастополі з 2001 року. Службовий шлях він почав у прокуратурі Нахімовського району на посаді помічника прокурора, потім - старшого помічника прокурора. З 2003 року працював в апараті прокуратури міста - у відділі нагляду за додержанням і застосуванням законів. У 2006 році очолив цей відділ.

20 березня 2014 року, після анексії Криму Росією, самопроголошений "мер" Севастополя Олексій Чалий призначив перебіжчика-Шевченка виконуючим обов'язки прокурора.

Марк Большедворський з 1996 по 2006 рік працював в прокуратурі Іркутської області (Росія): старшим слідчим, слідчим з особливо важливих справ прокуратури Ангарська, заступником, першим заступником прокурора Ангарська. З вересня 2006 року призначений прокурором Сочі, з листопада 2007 року - першим заступником прокурора Краснодарського краю, прокурором Сочі. З 17 червня 2017 року Большедворський працював прокурором Республіки Адигея.

Нагадаємо, що так звана екс-прокурорка Криму, а нині депутатка Державної думи Росії 38-річна Наталія Поклонська вийшла заміж.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook