Окупантам не дістанеться значна частка кримського врожаю фруктів

Понад 20% врожаю яблук, груш, вишні і черешні не дорахуються в 2017 році сільгоспвиробники окупованого Росією Криму через квітневі заморозків

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на BSNews.

Збиток склав 188 млн рублів, повідомив на засіданні президії так званого парламенту "міністр сільського господарства" окупованого півострова Андрій Рюмшин.

Раніше повідомлялося, що 26 - 27 квітня на півострові спостерігалася аномально холодна для цієї пори року погода. Вперше за багаторічні спостереження випав сніг, температура впала до 6 градусів нижче нуля.

"Найбільше постраждали Нижньогірський, Первомайський, Красногвардійський райони. В окремих господарствах поразку від заморозків становить від 70 до 100%. Це яблуня, черешня, вишня, груша. Загальна площа - 2,221 тис. гектарів", - повідомив він.

Як уточнили в "міністерстві сільського господарства" окупованого Криму, всього площа багаторічних плодових насаджень в Криму складає 13,1 тис. гектарів, плодоносна площа - 10,7 тис. гектарів. Таким чином, через заморозки загинуло понад 20% плодоносних насаджень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим