У Криму заявили, що півострів рухається в бік Росії зі швидкістю 32 міліметри на рік

За даними підконтрольних Москві вчених, Кримський півострів начебто рухається в бік континентальної Росії і щорічно "проходить" третину сантиметра

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА Новини Крим.

"У нас є можливість отримати відповідь, які об'єкти рухаються, і це дозволяє нам визначити, що відбувається з тектонічними плитами і об'єктами, що знаходяться в тектонічних регіонах. Крим рухається в бік Росії зі швидкістю більше 32 міліметрів на рік. Це було нами визначено і виміряно ", - розповів заступник директора ФГБУН "Кримська астрофізична обсерваторія РАН", доктор фізико-математичних наук Олександр Вольвач.

Також він уточнив, що відстежити "пересування" вдалося за допомогою апаратури, яка є в розпорядженні "Кримської астрофізичної обсерваторії РАН".

Раніше повідомлялося, що згідно з науковими дослідженнями, тектонічна платформа, на якій знаходиться континентальна Росія, рухається на південний схід. У цьому ж напрямку нібито переміщається і півострів Крим, таким чином поступово наздоганяючи Росію.

Нагадаємо, що окупанти анонсували випробування систем повернення космонавтів з Місяця, які розпочнуться цього року під окупованою Феодосією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим