UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Одній жертві трагедії в Керченському коледжі ще досі належить зробити декілька операцій

Одна з постраждалих під час трагедії в Керченській політехнічному коледжі все ще проходить реабілітацію

Одній жертві трагедії в Керченському кол…

Про це розповів РІА Крим російський "глава" адміністрації Керчі Сергій Бороздін, передає Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

"Не всі постраждалі під час трагедії в Керченській політеху повернулися з реабілітації - одній дівчині ще необхідно пройти низку операцій. Хоча вона вже перенесла близько 10 хірургічних втручань. Операції спрямовані на те, щоб відновити можливість ходити", - розповів він.

За словами Бороздіна, інших постраждалих не забувають. "Пораненим були виплачені компенсації в повному обсязі, але це не означає, що про них забули. Соціальні служби постійно з ними на контакті, ми дізнаємося про те, які потреби у них є, намагаємося допомогти", - сказав Бороздін.

Нагадаємо, що 17 жовтня 2018 року в Керченському політехнічному коледжі сталися вибух і стрілянина. За версією Слідкома Росії, вибух в коледжі влаштував студент четвертого курсу, 18-річний Владислав Росляков, який "наклав на себе руки".

Російська влада міста повідомила, що в результаті трагедії загинула 21 особа. Глава Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін стверджує, що студента Керченського політехнічного коледжу Владислава Рослякова принижували однокурсники.

Прокуратура Автономної Республіки Крим кваліфікує як терористичний акт вибух в політехнічному коледжі в Керчі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook