Нові веб-камери в окупованому Криму ще ясніше показали, що пляжі там пусті (ФОТО)
"Свіжевстановлені" веб-камери тільки викрили правду: на пляжах анексованого півострова туристів немає
- Крим
-
12 липня 2018 09:30

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Фейсньюс".
Питання туристичної привабливості окупованого Криму не сходить з порядку денного. В окупованому Криму з'явились нові камери відеоспостереження. Але поява нових веб-камер не добавила появи туристів: турсезон на анексованому півострові, як був на вкрай низьких показниках, так і залишається з ними, ні це - усередені липня. Хіба що схожу на присутність туристів видимість створює пляж Судака, завдяки лише своїй вузькій формі та обмеженому простору для всіх бажаючих. Решта - прямо таки біда-печаль.
Далі - скрін-звіт про "рекорди" турсезону і "Немає місця!". Якщо ж буде бажання, то можете самостійно в прямому ефірі спостерігати за тим як наповнені пляжі півострова-військової бази.
Нагадаємо, що в мережі порівняли пляжі Коктебелю п'ять років тому і зараз: різниця в успіху туристичних сезонів вражає.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 22:45Росія утримує в місцях позбавлення волі 260 політв’язнів Криму
- 13:46У Балаклаві окупанти почали відновлювати радянську військову базу ФОТО
- 15:50 СБУ провела ще одну успішну спецоперацію: Знищено у Криму ворожий ЗРГК "Панцир-С1" та три гвинтокрили
- 14:27Супутники NASA зафіксували потужні пожежі на аеродромі "Кіровське" у Криму
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 15:32Президент увів у дію рішення РНБО про санкції: Хто у списку
- 13:29Стали відомі місця розташування в Криму російських радіотехнічних станцій (ФОТО) ФОТО
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 21:37 Єдина причина, за якої Україна могла б відмовитися від НАТО - це відсутність самого НАТО, - Гетьманчук
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 21:33 ЄС продовжив санкції за анексію Криму
- 21:50У день росії українські кіберфахівці зламали 110 російських сайтів ФОТО
- 18:32 В ГУР назвали ім'я мільйонного знищеного росіянина (ВІДЕО) Відео
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:21 Біснуваті з "шахедами" та червоною кнопкою, - Зеленський про росіян Відео
- 14:35Вчергове окупанти провалили "курортний" сезон на ТОТ
- 13:33У Севастополі окупанти вводять нові сигнали тривоги
- 21:40По 15 років проведуть за гратами блогер Анатолій Шарій та ексочільник поліції Вінниччини Антон Шевцов за держзраду