UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Незаконний уряд Севастополя знову готується відібрати землю в дачників

Підконтрольний Кремлю уряд Севастополя склав новий список охоронних зон, до якого потрапили сім нових територій, в тому числі ті, на яких розташовані дачні ділянки

Незаконний уряд Севастополя знову готуєт…

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсиланням на "Примітки".

Зокрема, нові охоронні зони з'являться в районі Максимової дачі та мису Лукулл.

"Ми у відповідності до законодавства повинні створити ще на семи ООПТ охоронні зони. Якраз на них потрапляють території, які знаходяться у власності. І тут, звичайно, настає обмеження господарської діяльності цих власників", - повідомив заступник голови "Севприроднадзору" Вадим Післяк.

Документи всіх приватників, дачні ділянки яких підпадають під плановані охоронні зони, вже найближчим часом перевірять. Серед тих, хто може залишитися без землі - і севастопольські судді.

"З'ясовуйте протягом трьох тижнів до кінця року всі питання. Якщо законне виділення, будемо ухвалювати рішення: або зменшення охоронних зон, або введення обмежень по цих масивах з відповідними наслідками для бюджету", - доручив підлеглим підконтрольний Кремлю губернатора Севастополя Дмитро Овсяников.

Нагадаємо, зараз по низці власників земель на мисі Лукулл тривають судові процеси - причому не тільки в Севастополі, а й в Краснодарі. Справа в тому, що на території заповідного мису розташоване садове товариство "Статут-Сіті", ділянки якого знаходяться у власності низки севастопольських суддів.

Раніше повідомлялося, що окупанти Криму у 2017 році вилучили понад 1 тисячу земельних ділянок для будівництва автотраси "Таврида".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook