ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Наступний турсезон у Криму буде вкрай провальним, - російський блогер

Цифра в чотири мільйони туристів, які нібито відвідали півострів з початку року, більш ніж завищена

Depo.
11 вересня 2017 11:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Реальний потік туристів склав близько 2,5 мільйона чоловік, розповів російський бізнесмен, блогер "Эхо Москвы" Олександр Горний.

"У своїх розрахунках влада спирається на загальний транспортний потік до Криму. Але у зв'язку з цим потрібно враховувати, що люди, які потрапляють на півострів за допомогою переправи, авіасполучення або через кордон з Україною - не обов'язково туристи", - говорить Горний.

Відповідно туристичний спад, про який говорить окупаційна влада Криму, становить більше 4% і може досягати 12%.

Говорячи про ресторанну сферу та готелі, бізнесмен підкреслив, що збитки у представників цієї курортної галузі склали близько 30%.

"Є, звичайно, і ті, хто грамотно спрацював в цьому році і отримав прибуток. Але в загальному картина не райдужна", - зауважив співрозмовник, додавши, що спад у сфері розваг склав від 10 до 35%.

При цьому зростання податкових надходжень від туристичної сфери, про який заявив самопроголошений "глава" Аксьонов, Горний пояснив підвищенням зростання податкової дисципліни та зростанням цін на півострові.

Наступний курортний сезон, прогнозує Горний, буде ще більш провальним. "Новому міністру потрібно визнати помилки цього сезону і звалити їх на попередній менеджмент. Тоді їм не доведеться отримувати по шапці за низькі показники наступного року", - підсумував Олександр Горний.

Нагадаємо, що у мережі показали, чому окупований Крим ніколи не стане раєм для туристів, а місцеві пляжі впродовж усього літа лишалися порожніми.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим