Над кримським парком левів змайорів український прапор

Над будівлею адміністрації парку левів "Тайган" в окупованому Криму підняли дванадцять прапорів різних держав, у тому числі – України

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Про це повідомив власник сафарі-парку Олег Зубков. За словами бізнесмена, таким чином він вирішив продемонструвати географію чотирилапих мешканців сафарі-парку.
"Тепер у парку левів "Тайган" майорять прапори дванадцяти держав, звідки у різний час до нас були завезені тварини. Зараз лише згадую часи, коли ввозити тварин було можливо з усього світу, зараз це робити вкрай складно через санкції та інші перешкоди, створювані мені кримською владою", – прокоментував Олег Зубков.

У нього тривалий конфлікт з російською владою Криму. У період блекауту в ялтинському зоопарку "Казка" померли тигренята білої тигриці Тигрюлі. Влада тоді заявила, що тварини загинули в результаті неналежного утримання. Підприємець переконаний, що тигренята стали жертвою інфекції в результаті ослаблення імунітету від переохолодження через відсутність електроенергії. У 2016 році Олег Зубков відвідав 156 судових засідань, пов'язаних з численними штрафами і звинуваченнями на його адресу з боку підконтрольної окупантам кримської влади.

Сафарі-парк "Тайган" в Білогірську – це найбільший в Європі розплідник різних порід левів та інших видів тварин на території 32 гектарів, заснований кримським бізнесменом Олегом Зубковим. У парку мешкають понад 70 львів. Всього в зоологічних парках Зубкова живуть три з половиною тисячі різних тварин і птахів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим