В окупованій Ялті російські гастарбайтери побили міграційного чиновника

Гастарбайтери побили начальника так званої ФМС Ялти, про це неофіційно повідомили у міській поліції

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

У дворі власного будинку був побитий начальник "ФМС" Ялти, який зробив зауваження сусідам, які багато галасували. Поліцейський не був у формі і не очікував нападу зі спини від двох гастербайтерів з Липецька. Нападники затримані, ведеться слідство.

Це вже не перший резонансний напад на поліцейського на Південному березі Криму. 28 листопада в сусідній

Нагадаємо, торік, гастарбайтери з Кавказу і Середньої Азії, яких запросили нові господарі санаторію "Форос" для ремонту, кілька місяців тримали в страху населення розташованого поруч однойменного селища.

Нові "співвітчизники" били перехожих, приставали до жінок, грабували магазини. Місцевих жителів не було кому захистити. Порядок в Форосі встановився лише після втручання голови так званого МВС Криму: поліцейські з центру почали розслідування, на вулицях з'явилися патрулі, а приїжджих робітників вислали у зв'язку з початком курортного сезону-2017.

Минулої осені гастарбайтери повернулися в Форос знову. Але до цих пір адміністрація Ялти не вирішила питання з приміщенням для опорного пункту поліції в Форосі. Дільничний інспектор поліції за селищем вже закріплений, проте сам відділ поліції і раніше знаходиться в Алупці.

Звернення поліцейських до "мера" Ялти Олені Сотникової про виділення приміщення для опорного пункту поліції в Форосі не розглянуто.

Раніше, в квітні минулого року, трапилася гучна бійка місцевих жителів з гастарбайтерами в севастопольському селищі Штурмове. Тоді в сутичці з вихідцями з Вірменії, які працювали на місцевому асфальтовому заводі, постраждали більше десятка місцевих жителів.

Нагадаємо, що раніше побили так званого очільника "слідчого комітету" в Алушті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим