Начальник колонії на Росії не підтвердив, що Сенцов припинив голодування

Начальник колонії в Лабитнангі Сергій Скачов, де тримають незаконно засудженого українського режисера, не знає чи припинив Олег Сенцов голодування 

Про це у "Фейсбуці" написав російський журналіст Антон Наумлюк, передає Depo.Крим.

"Підтвердження того, що Сенцов припинив голодування, немає. Начальник колонії в Лабитнангі нічого про це не знає, адвокат Дмитро Дінзе зараз у Сенцова", - повідомив Наумлюк в "Фейсбуці".

Нагадаємо, Москалькова розповіла, як тюремні лікарі "годують" і "лікують" Олега Сенцова. В колонії в українського режисера Олега Сенцова розвинулася серцева недостатність і ревматизм.

Довідка: Українського режисера Олега Сенцова разом з активістом Олександром Кольченком затримали представники російських спецслужб в Криму в травні 2014 за обвинуваченням в організації терактів на півострові.

25 серпня 2015 року російський суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму, а Кольченка – до 10 років ув'язнення.

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування у російській в'язниці, вимагаючи відпустити всіх українців, утримуваних на Росії та анексованому Криму.

13 липня режисеру виповнилося 42 роки. У цей день його мати написала президенту РосіїВолодимиру Путіну листа з проханням про помилування сина.

14 серпня адміністрація Путіна відповіла матері Сенцова, яка просила про помилування сина, мовляв, для початку процедури помилування українця він має сам звернутися до Путіна з відповідним проханням.

10 вересня стало відомо, що Олег Сенцов написав заповіт на свою творчість у разі смерті.

Дещо пізніше сестра Сенцова розкрила зміст заповіту режисера й зізналася, що Сенцов втратив надію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим