Начальник ізолятора у Криму уникає очної ставки з Володимиром Балухом

Начальник ізолятора тимчасового тримання (ІТТ) в селі Роздольне Валерій Ткаченко, який звинуватив українського активіста Володимира Балуха в застосуванні до себе насильства, відмовився від очної ставки з ним

  • Крим
  • 7 листопада 2017 16:03

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Таке рішення суперечить російським законам, розповіла адвокат Балуха Ольга Дінзе. Вона повідомила, що захист Балуха заявив клопотання в рамках нової кримінальної справи про проведення очних ставок зі свідками.

"Також з потерпілим Ткаченком. Як нам стало відомо, потерпілий відмовився бути для проведення очної ставки, що для мене дивно і законом не передбачено. Він зобов'язаний брати участь", - сказала Дінзе.

За її словами, захист також просить суд провести судово-психіатричну експертизу Балуха, оскільки він повідомив, що якісь моменти події не пам'ятає. Дінзе стверджує, що під час ймовірного конфлікту Балух міг перебувати в стані афекту через те, що Ткаченко його переслідував протягом довгого часу.

Адвокат повідомила, що в рамках нового кримінального провадження від 22 серпня, Балуха звинувачують в застосуванні насильства відносно представника влади, тобто у застосуванні сили до начальника ІТТ Ткаченка.

За словами Дінзе, так званий Слідчий комітет по Роздольненському району має намір закінчувати попереднє розслідування у цій кримінальній справі і домагатися направлення справи до суду.

Адвокат українського активіста Володимира Балуха, засудженого в анексованому Криму, оскаржував дії начальника ІТТ в селі Роздольне Валерія Ткаченко за застосування сили до ув'язненого.

Нагадаємо, що МЗС України висловило протест стосовно продовження арешту Володимира Балуха до 16 січня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #суд