ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На "вибори" в окупований Крим приїхали іноземні журналісти

Декілька журналістів іноземних видань приїхали до окупованого Криму висвітлювати незаконні вибори російського президента, що пройдуть на півострові 18 березня

Depo.
14 березня 2018 10:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

"Надійшла одна заявка на роботу в інфоцентрі від іноземного видання - це шведська газета", - повідомили в кримському "виборчкомі".

Виданню вдалося також поспілкуватися з кореспондентом французького видання AFP (Agence France-Presse - третє за величиною інформаційне агентство). Він розповів, що приїхав до окупованого Криму для підготовки репортажів про вибори, відмовившись розкривати деталі редакційного завдання і терміни свого перебування на півострові. Журналіст повідомив, що знає про приїзд до Криму ще як мінімум двох колег з Франції, які також будуть спостерігати за ходом голосування 18 березня в Криму і Севастополі.

Іноземним журналістам для роботи на виборчих дільницях в день голосування не потрібна акредитація в виборчкомах, досить акредитації Міністерства закордонних справ окупантів.

При цьому для роботи в інформаційному центрі при регіональному виборчкомі акредитація необхідна.

В даний час заявки на роботу в інформцентрі виборчої комісії Криму подали понад 30 видань.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко наголосив на невизнанні Україною фейкових "президентських виборів" на окупованих Росією територіях, і необхідності впровадження санкцій щодо організаторів цього процесу.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим