На ТЕС в окупованому Криму вже встановили перші турбіни Siemens

Енергетики встановили дві перші турбіни на Сімферопольській і Севастопольській ТЕС, ще дві будуть змонтовані до кінця року

Про це повідомив заступник міністра енергетики РФ Андрій Черезов, передає Depo.Крим із посиланням на "Новий Севастополь".

Роботи по запуску перших турбін повинні початися в лютому 2018 року. За словами російського міністра, відставань в будівництві самих теплоелектростанцій немає, але є питання до компаній "Чорноморнафтогаз" і "Крименерго", які підводять до них мережі.

Нагадаємо, будівництво ТЕС в окупованому Криму супроводжується скандалом, пов'язаним з компанією Siemens. Німецький концерн попросив Арбітражний суд Москви повернути дочірньому підприємству "Сіменс технології газових турбін" продані "Технопромекспорт" і згодом поставлені в Крим газові турбіни. Суд у свою чергу відмовився задовольнити цей позов Siemens.

Довідка: 5 липня у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Росія в обхід санкцій Заходу доставила в тимчасово окупований Крим турбіни для електростанцій, виготовлені німецькою компанією Siemens.

Після цього Німеччина попередила Росію про ускладнення політичних відносин між двома країнами через порушення санкцій, в тому числі доставку до Криму чотирьох газових турбін, що поставляються до Росії Siemens.

24 липня стало відомо, що німецька компанія Siemens може провести кадрові перестановки через скандал з постачанням турбін компанії в окупований Росією Крим.

26 липня посли держав-членів ЄС погодилися розширити антиросійські санкції після того, як Росія доставила на територію окупованого Криму турбіни виробництва німецького концерну Siemens.

4 серпня ЄС розширив санкції проти Росії через постачання турбін Siemens до анексованого Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook