На "свято" окупації до Криму привезли фінів

Делегація з Фінляндії в складі восьми чоловік прибула до окупованого Криму

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА Новини Крим.

У складі делегації - учасники асоціації дружби між Росією і Фінляндією, яку очолюють Дарина Скіппарі-Смирнов і правозахисник Йохан Бекман, повідомила організатор поїздки Олена Семерикова.

"Члени фінської делегації хочуть організувати фінський культурний центр в Криму. Вони хочуть більше дізнатися, як сьогодні живуть люди в Криму, і донести це до своїх співгромадян", - висловилася за фінів Семерикова.

Фінська делегація має намір не тільки налагодити тісні контакти з кримчанами, але також ініціювати появу прямого авіасполучення між Гельсінкі і Сімферополем. На думку зарубіжних гостей, це посприяє збільшенню турпотоку між країнами і зробить Крим максимально доступним для всіх охочих вивчити його історію.

"Це допоможе збільшити кількість туристів, щоб більше людей могли побачити півострів", - марить Олена Семерикова. Також вона вірить, що таке "спілкування між народами", а не звільнення півострова, допоможе скасувати санкції проти агресорів.

Делегація з Фінляндії пробуде у Криму тиждень. За цей час іноземні гості планують відвідати знакові місця півострова, оглянути визначні пам'ятки і культурні об'єкти, поспілкуватися з місцевими жителями і взяти участь у святкових заходах з нагоди річниці анексії, яку окупанти називають "Кримська весна".

Нагадаємо, що окупанти привозили до Криму італійську делегацію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим