На станції "швидкої" окупованого Севастополя назріває бунт

Співробітників "швидкої" в Севастополі можуть перевести на 12-годинний робочий день, доводячи людей до радикальних дій

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

З 1 липня за новим графіком працюватимуть диспетчери, а пізніше на нього планують перевести і медиків. Це скоротить кількість бригад і виключить можливість підробітків, а значить зі "швидкої" підуть останні ентузіасти.

Про нововведення в севастопольському Центрі швидкої допомоги і медицини катастроф розповіли рядові співробітники. За їхніми словами, керівництво центру вже видало наказ, за ​​яким диспетчери працюватимуть не у добові зміни, а 12-годинні.

"А пізніше, як нам уже прозоро натякнули, на такий графік переведуть і лінійні бригади", - кажуть співробітники екстреної медслужби.

Медиків нові порядки не влаштовують. "Питання, звичайно, неоднозначне, - міркують вони. - Може для когось такий графік буде більш зручним. Але виїзним бригадам він не підходить, так як виключає можливість брати підробітки".

На севастопольській "швидкій" багато співробітників працюють добу через добу - на півтори-дві ставки. Люди беруть зміни при першій-ліпшій можливості, щоб заробити побільше. А тепер такої можливості у працівників не буде.

Але головне, нововведення може значно скоротити кількість бригад. Якщо не буде можливості брати додаткові чергування, люди почнуть звільнятися, "адже на 15-20 тис. рублів, особливо з сім'єю, в Севастополі не прожити", - визнає видання.

Нагадаємо, що у Криму не вистачає 700 лікарів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook