ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На сході окупованого Криму скаржаться на проблеми з водою

 У населених пунктах в липні різко погіршилася ситуація з водозабезпеченням населення: на сході анексованого півострова  розвозять та дають воду за нормою – 33 літри  на особу

Depo.
9 липня 2018 09:36
ФОТО: depo.ua

Про це розповіли активісти на зустрічі громадського руху "Кримська ідея" в Білогірську, передає Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реаліі".

"У селі Вишенне Білогірського району пройшло зібрання жителів, на якому місцева влада оголосила, що в зв'язку з тим, що в Білогірському водосховище критично знизився корисний об'єм води, а разом з нею і рівень води річки Біюк-Карасу, що витікає з водосховища, місцева водокачка перестає качати воду з річки. Тепер машина розвозить воду, і на людину виділяють лише 33 літра води на добу. Це просто кошмар для місцевих жителів, яким крім самих себе, треба ще напоїти і домашню худобу", - розповів місцевих житель Решад Меметов.

За інформацією мешканця Судака Едему Ісмаїлова, в місті подачу води скоротили до двох годин на добу. Житель Радянського району Февзі Каракаш повідомив, що в районі зневоднюються свердловини та колодязі.

Правозахисник Абдурешит Джеппаров зазначив, що скарги на погіршення водопостачання надходять з різних регіонів Криму, але особливо зі східних районів.

Белогорськоє водосховище здатне забезпечувати споживачів до кінця липня, витрата води перевищує її прихід уже в три рази. Про це на прес-конференції розповів власник кримського сафарі-парку "Тайган" Олег Зубков.

Нагадаємо, що в окупованому Криму цідитимуть воду за графіком.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим