На Росії встановили нову пам'ятну дату - захоплення Криму

РФ вирішила увіковічити анексію Криму

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на сайт Держдуми.

Законодавчим органом РФ прийнятий в остаточній редакції закон, що встановлює нову пам'ятну дату Росії – День прийняття Криму до складу Російської імперії.

На думку авторів законопроекту, встановлення нової пам'ятної дати Росії "підтверджує безперервність перебування півострова Крим і міста Севастополя в складі Російської держави".

"19 квітня запропоновано встановити в Росії Днем прийняття Криму, Тамані та Кубані до складу Російської імперії (1783 рік). У цей день імператриця Катерина II підписала Найвищий Маніфест про прийняття даних територій до складу Російської держави", - зазначається в повідомленні.

Поправки вносила група депутатів, обраних від окупованого Криму, а також члени Ради Федерації.

"Закон дозволить привернути увагу до доленосного для Росії вирішення – прийняття 19 квітня 1783 року Криму, Тамані та Кубані до складу Російської імперії, місця і ролі в цій видатній події Великої імператриці Катерини II і буде свідчити про історичну обґрунтованість та правомірність референдуму про возз'єднання Криму з Росією", - написано в поясненні.

Нагадаємо, що Міжнародний суд ООН в Гаазі нагадав Росії про її обов'язок виконати наказ суду про відновлення роботи Меджлісу кримськотатарського народу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим