Росіяни відзначать Новий рік без окупованого Криму

Окупований Крим не увійшов в десятку найпопулярніших напрямків, які обирають жителі Росії для новорічних канікул

Depo.
23 жовтня 2017 12:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА "Новий день".

Уподобання туристів проаналізували в Ростуризмі, спираючись на дані раннього бронювання.

Новорічні канікули 2018 року росіяни планують провести в Москві, Санкт-Петербурзі і Сочі. Популярністю також користуються Казань, Нижній Новгород і Великий Устюг.

Для закордонного відпочинку найчастіше вибирають Таїланд, В'єтнам, Індію, ОАЕ та Ізраїль.

За даними Ростуризму, вартість новорічних подорожей в цьому році практично не змінилася: семиденний відпочинок на Росії з урахуванням дороги обійдеться мінімум в 25 тисяч рублів на людину, за кордоном - 35-40 тисяч.

За словами фахівців, особливістю цього сезону стало те, що російські туристи почали планувати свій відпочинок заздалегідь.

"Якщо в минулому році купували тур за два-три тижні до поїздки, то в цьому році - мінімум за 1,5 місяці, - говорить радник керівника Ростуризму Дмитро Горін. - Це хороша тенденція. Європейські мандрівники планують і бронюють подорожі за рік. Це дозволяє значно економити бюджет".

Висновки Ростуризму підтверджує і керівник професійного туристичного порталу Турдом.ру Тетяна Дмитрова: більшість громадян, які поїдуть в подорож, проведуть свою відпустку на Росії - санаторії, пансіонати, будинки відпочинку, вітчизняні курортні зони, судячи з підсумків раннього бронювання, будуть завантажені. Але Криму це не стосується. За словами Дмитрова, на півострів їдуть за пляжним відпочинком, тому основний турпотік там влітку і восени. Буде попит і на січневі свята, але вже значно нижчий: "Дуже складно змагатися з Краснодарським краєм, зокрема з Сочі, який може запропонувати гірськолижний відпочинок дуже високої якості: хороші готелі і траси", - підкреслює Дмитрова.

Положення Криму ускладнює і транспортний фактор: більшість туристів потрапляє на півострів літаком. В основному, це рейси, що відкриваються тільки на сезон. З багатьох міст перестають літати до Криму вже у вересні, деякі авіакомпанії, які заявили в цьому році регулярні рейси на жовтень, пізніше значно скоротили кількість вильотів.

Нагадаємо, влітку через невдалий курортний сезон жителі окупованого Криму жалілися на своє "хрінове" життя.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим