На Росії погодили проект першого етапу будівництва водогонів до східного Криму

Головдержекспертиза Росії погодила проект першого етапу будівництво системи водопостачання від Ніжинського, Просторненского і Новогригорівського водозаборів

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на прес-службу відомства.

На Росії стверджують, що будівництво забезпечить безперебійне водопостачання східного Криму і дозволить зняти інфраструктурні обмеження, які позитивно позначиться на санітарно-епідеміологічному благополуччі населення. Сумарна подача води складе 195 тисяч кубометрів на добу, з них 89 тисяч розраховані на Керч, а 106 тисяч кубометрів - на Феодосію.

Вивчивши представлені повторно матеріали, експерти Ростовського філіалу Головдержекспертизи Росії дійшли висновку, що результати інженерних вишукувань і проектна документація відповідають вимогам технічних регламентів, а проектна документація - результатами інженерних вишукувань. Також експерти провели перевірку достовірності визначення кошторисної вартості проекту. За підсумками розгляду видано позитивні висновки.

Система водопостачання, яку окупанти збираються будувати, пролягатиме територією Джанкойського, Нижньогірського і Радянського районів Криму. Її загальна протяжність складатиме 64 096,17 м.

Нагадаємо, у "Гобліна" остаточно визнали, що Крим не зможе опріснювати морську воду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook