На Росії пройшла мода на відпочинок у Криму

Російські туристи вже не хочуть їхати на відпочинок до окупованого Криму на травневі свята

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на сайт "Фонтанка.ру".

На Росії запроваджена владою після анексії Криму мода на внутрішній туризм, зокрема і на півострів, вичерпала себе.

Асоціація туроператорів Росії опублікувала статистику попиту на туристичні напрямки на травневі свята-2018. Більше половини любителів пакетного відпочинку, 55 відсотків, шукають пропозиції з Туреччини, яка, здається, готова побити торішній рекорд росіян.

На внутрішній туризм припадає два відсотки охочих. І у цій мізерній частці лідирують курорти Краснодарського краю, а не окупованого Криму.

Падіння інтересу до Європи тривало з 2014 по 2016 рік. У цей період кількість звернень за шенгенськими візами впала з 5,8 млн до 3,2 млн. З огляду на те, що окупація Криму призвела до негласної заборони держслужбовцям відвідувати більшість країн світу, не тільки Європу, падіння попиту на закордонні паспорти було ще помітнішим.

У 2013 році, наприклад, підрозділи ФМС на Росії видали 8,4 млн документів, а до 2016 цифра впала до 2,6 млн. Але в 2017 році Головне управління з питань міграції МВС зафіксувало різке підвищення інтересу до закордонних паспортів. Як випливає з статистики відомства, за рік були оформлені 4,2 ​​млн паспортів.

У 2018 році інтерес до зарубіжних поїздок росіяни зберігають. Тільки в Петербурзі за перший квартал, як випливає з статистики Управління, паспорти отримали понад 90 тисяч осіб. За перші три місяці минулого року - менше 80 тисяч.

Нагадаємо, що у Криму зросла вартість проживання у готелях.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим