На Росії істерично відреагували на серйозні проблеми з Керченською мостом

Депутат Держдуми від Севастополя Дмитро Бєлік дав скандальний коментар про проблему з Кримським мостом

  • Крим
  • 21 листопада 2018 12:00

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Апостроф".

Депутат відповів на заяву Міністерства з питань тимчасово окупованих територій України про те, що опори Керченського моста почали зміщатися і просідати.

"Коли в Україні національні проекти летять в глибоку прірву, залишається з міліметровою лінійкою вираховувати просідання чужих мостів. Ось вона - позиція горе-реформаторів: кораблі стоять, заводи мовчать, населення кричить, і тут потрібен якийсь об'єкт для відволікання уваги. І що для цього підходить краще, ніж "просідання" Кримського моста? "- сказав він.

На думку Бєліка, заяви представників міністерства пов'язані з бажанням відвернути увагу населення від економічної ситуації в країні.

"Якщо вже міряти все міліметровими лінійками, то не варто забувати, що Крим теж дрейфує в бік Росії, про це заявляли наші геологи ще два роки тому. Так що, дивись, і міст не буде потрібен, ми фактично з'єднаємося з материковою частиною Росії. Але це питання до вчених, на сьогоднішній день ми бачимо позицію фокусника: закрита тканиною власна економіка. Помах - і всі бачать просідає Кримський міст. Глядачі аплодують, у них тепер все добре, а в Росії все дуже погано. Завіса. Щасливі українці розходяться по домівках, де їх чекають нове зростання тарифів ЖКГ, цін на продукти харчування і нова порція антиросійської істерії ", - заявив депутат.

Нагадаємо, що космічна зйомка зафіксувала те, як незаконно побудований Росією Керченський міст зміщується.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим