На Росії почали "зачистку" військових, які захопили українські катери у Керченській протоці

На Росії звільняють військових, які брали участь в захопленні в Чорному морі трьох кораблів ВМС України і 24 моряків в кінці листопада минулого року

Гучним інсайдом про агресію Росії в Азові поділився відомий російський telegram-канал "Раніше всіх. Ну майже", повідомляє Depо.Крим з посиланням на "Діалог.UA".

Захоплення українських військових кораблів, які намагалися пройти через Керченську протоку в Азовське море, було величезною помилкою Росії.

Вона довела це, почавши по-тихому звільняти військових, причетних до цього ганебного для російського флоту інциденту. "Одним і винних призначений начальник штабу Чорноморського флоту віце-адмірал Віктор Лііна, який готується до звільнення", - розповів ресурс.

Звинувачують російського віце-адмірала в "дезорганізації взаємодії з прикордонною службою, недоліках в управлінні силами і засобами, а також провалах по лінії організації розвідзаходів".

Важливо відзначити, що при захопленні кораблів ВМС України в Чорному морі російські моряки показали себе не в кращому світлі. Вони, зокрема, розгромили своє судно, намагаючись протаранити український буксир.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook