На окуповану Феодосію після тлі напала сарана

В окупованому місті помітили аномальну кількість цієї комахи-шкідника

Про це "Крим.Реалії" повідомив місцевий блогер, передає Depo.Крим.

Чоловік пише, що два дні тому сусід топтав якусь комаху на дорозі - так, це була сарана, і не одна, долетіла ціла зграя.

Удень її і не видно, а от увечері вони гірше орієнтуються в просторі, потрапляють під колеса автомобілів. За словами блогера нищити сарані вже нічого. В окупованому Криму "погосподарювала" тля. "Ну, і коти не відмовляють собі в задоволенні побігати за такими цікавими комахами. Вранці йдеш і бачиш: лежать розчавлені саранчата. Їх десятки - сидять на деревах, стрибають по газонах. Навіщо ця сарана прилетіла до нас, не знаю. Напевно, якась міграція. Аборигени згадали, що востаннє в такій кількості сарана прилітала сюди в 2008 році. Сарана сподівалася поживитися місцевими рослинами.

Даремно - запізнилася. Трьома тижнями раніше на сади Криму напала тля, вона встигла першою. Саме тля зжерла фруктові дерева, і якби ж то тільки зав'язь абрикосів і персиків - уражені тлею дерева стали скидати листя, ніяке обприскування не допомагає. Хоч дерева б вижили. А тут ще й сарана! Начебто вона не їсть виноградне листя, так що виноградарство краю в безпеці, а ось що там з посівами зернових, нам доповість ближче до зими Кримстат", – пише житель Феодосії.

Нагадаємо, що в окупованому Севастополі спостерігають аномальну кількість метеликів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим