Морські піхотинці окупантів пішли "в наступ" полігонами Криму

Близько 200 морських піхотинців Чорноморського флоту проводять навчання на полігонах окупованого Криму

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

Військові та близько 30 одиниць бойової та спеціальної техніки морської піхоти Чорноморського флоту задіяні в навчаннях з бойовою стрільбою на полігонах Кримського півострова, повідомив сьогодні начальник відділу інформаційного забезпечення ЧФ В'ячеслав Трухачов.

На першому етапі для запобігання висадки умовного противника артилерійською батареєю в складі самохідних артилерійських установок "Нона" 2-С9 були проведені стрільби із закритої вогневої позиції по десантному загону умовного противника.

На другому етапі, після зриву організованої висадки десанту, підрозділи морської піхоти перейшли в наступ, під час якого при вогневій підтримці бронетранспортерів і артилерії виконали бойові стрільби зі стрілецької зброї і метання гранат по мішеневим позиціях, що імітує бойову техніку та особовий склад умовного противника.

Особовий склад іншої роти відпрацював дії по ліквідації незаконних збройних формувань. "Під час навчань військовослужбовці виконали заходи щодо виявлення, блокування і ліквідації незаконних збройних формувань на різних ділянках місцевості", - додав Трухачов.

Тактичні навчання морської піхоти триватимуть три доби і завершаться маршем підрозділів в пункт постійної дислокації.

Нагадаємо, що наступного дня після "виборів" Путіна у Криму розгорнули ракетні установки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим