Кримський міст хочуть зв'язати прямим залізничним сполученням з Сімферополем

У так званому "міністерстві" економічного розвитку Криму відзначили, що зараз розглядається можливість будівництва нової залізниці від моста через Керченську протоку до Сімферополя

  • Крим
  • 27 листопада 2017 11:53

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Ця пропозиція увійшла до проекту концепції комплексного розвитку залізниці Криму, яка розроблена проектною групою.

"У проекті пропонується розглянути можливість будівництва залізниці в єдиному транспортному коридорі з трасою "Таврида", - йдеться в повідомленні.

За попередньою оцінкою розробників концепції, вартість першої черги будівництва залізниці на ділянці Керч - Сімферополь через Білогірськ протяжністю 215 кілометрів оцінюється в 35 мільярдів рублів. Розробники вважають, що потенційно такий варіант має високий економічний ефект і соціальну значимість, є найбільш коротким маршрутом між Керчю і Сімферополем і може послужити прямим продовженням залізничного сполучення через Керченську протоку.

Для будівництва можуть бути задіяні позабюджетні джерела на основі проектного фінансування або випуску інфраструктурних (концесійних) облігацій.

Міст через Керченську протоку, яким окупанти хочуть з'єднати Крим і Краснодарський край сягатиме довжини 19 кілометрів. Початок руху автомобілів по мосту запланований на грудень 2018 року.

Нагадаємо, що будівництво автомобільного підходу до мосту в окупований Крим з боку Керчі на сьогоднішній день виконано більш ніж на 50%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook