Мінінформ просить Нацраду розблокувати дозволи на мовлення на межі з Кримом

Мінінформполітики України звертається до своїх колег з Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо проведення найближчим часом засідання Нацради та вирішення нагальних питань щодо видачі дозволів на тимчасове мовлення за спрощеною процедурою

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на сайт Міністерства.

У Мінінформполітики вважають, що через тривалу перерву в роботі Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення численні теле- та радіомовники не можуть продовжити чинні дозволи на тимчасове мовлення.

В результаті, вони будуть змушені припинити свою діяльність на території Донецької, Луганської областей та на межі з тимчасово окупованим Кримом. Також заблоковано видачу нових дозволів на тимчасове мовлення, через що на вільних частотах мовить російська пропаганда.

"Без проведення Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення чергових засідань та схвалення відповідних рішень подолання цих проблем неможливе. В умовах інформаційної агресії Росії питання стабільного українського телерадіомовлення, зокрема на територіях з особливим режимом мовлення – в Донецькій, Луганській областях, а також у шести районах Херсонської області – є пріоритетом інформаційної безпеки України", - зазначають у Міністерстві.

Нагадаємо, що Росія глушить українські радіостанції в окупованому Криму.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим