ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже 10 тисяч кримчан живуть в аварійних халупах

На сьогоднішній день близько 10 тисяч кримчан потребують переселення з аварійного житла в нове

Depo.
12 квітня 2018 11:35
ФОТО: depo.ua

Про це стало відомо зі звіту так званого голови "Мінбуду" окупованого Криму Сергія Кононова, пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на Qha.com.ua.

Окупанти порахували, що для реалізації програми з розвитку житлового будівництва на півострові необхідно 21 млрд рублів. Крім того, з'ясувалося, що місцеві чиновники за час анексії подавали фальшиві списки малозабезпечених кримчан, які не можуть купити собі житло самостійно.

"Всі відомості, надані в наше міністерство, були фіктивними. Ми зрозуміли, наскільки "ефективно" була проведена робота", - зазначила так звана міністр праці і соцзахисту Криму Олена Романовська.

За даними підконтрольних Кремлю кримських чиновників, критично потребують поліпшення житлових умов 268 сімей. Водночас наведена цифра стосується тільки Армянська, Красноперекопська, Сімферопольського, Роздольненського і Чорноморського районів, куди окупанти приїхали з перевіркою вперше за три роки.

Нагадаємо, маріонетковий "глава" Криму Сергій Аксьонов заявив, що в окупованому Криму запустили проект з будівництва житла економічного класу. Водночас окупанти визнали Крим регіоном з найбільш недоступним житлом. А в окупованому Севастополі вирішили дарувати гроші на житло приїжджим чиновникам.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим